Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website om deze te analyseren en om er voor te zorgen dat u voor u relevante informatie te zien krijgt. Door hiernaast op akkoord te klikken, geeft u aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan, door ons en door derden.

Akkoord
Niet akkoord

Onze school is gezond

Onze school heeft het vignet Gezonde School behaald. Met het vignet Gezonde School laten wij zien dat onze school voldoet aan de kwaliteitscriteria die zijn opgesteld door deskundigen. Wij zijn trots op dit behaalde resultaat!

Gezonde school

20 april 2023

Zo zorgen we voor actieve en gezonde leerlingen, een veilige schoolomgeving, een fris klimaat én hebben we aandacht voor de persoonlijke en sociale ontwikkeling van de leerlingen. Dit vinden wij belangrijk, omdat het allemaal bijdraagt aan een gezondere leefstijl, betere schoolprestaties en minder schooluitval.

Onze school heeft bovendien speciale aandacht voor het themacertificaat Sport en Bewegen. Hiervoor zetten we de volgende activiteiten in: Lessen bewegingsonderwijs van een vakleerkracht, dagelijks bewegingsaanbod (voor, tijdens en na de les), bewegend leren, The Weekly Mile, deelname aan sporttoernooien, watersportdag, sporten bij plaatselijke sportverenigingen, workshops en clinics van verschillende sporten, zwemlessen voor de groepen 3 t/m 8, Poelbosloop en we werken samen met verschillende organisaties in Zeeland

Gezonde School is een samenwerking tussen diverse landelijke organisaties. Wilt u meer weten over (het vignet) Gezonde School? Kijk dan op www.gezondeschool.nl.

Copyright © De Wingerd Goes | Website: Pencilblocks | Webdesign: Pencilpoint - creatief in vorm & inhoud